i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i

PortalИндексКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиВходРегистрирайте се
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски белопойчева силвина
Latest topics
Юни 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
КалендарКалендар

Share | 

Малко смях и истина в едно:)

Go down 
АвторСъобщение
kotarak777

Rara Avis : 32

ПисанеЗаглавие: Малко смях и истина в едно:)   Вто Фев 25, 2014 10:44 am

Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Rara Avis : 639

ПисанеЗаглавие: Re: Малко смях и истина в едно:)   Вто Фев 25, 2014 12:16 pm

Това е така наречения здравословен сарказъмSmile))) Ти ми изпрати този клип и аз го пуснах за проба при ''ангелите'', дето събраха с триста напъни 127-те кофички кисело мляко... нямаше никакви отзиви. Лайкнах си го сама саменичка. Вероятно те биха казали за месоядните, към които сто процента спадат и те, нещо от сорта: '' Всеки има път в живота, нека уважаваме неговия път и да му поизпратим малко лечебна любов!'' Само дето за да мине унищожителния си път на криворазбраната еволюция, неосъзнатата еуглена ще произведе боклук с размерите на Витоша и дори няма да се запита, има ли чак пък толкова смисъл от това негово съществуване.

Светът иска лицемерие...тогава не съм съгласна със света! Можеш да си позволиш лукса да казваш Истината, само ако притежаваш Силата да останеш сам. И тогава настъпва най-голямото Чудо...Ставаш приятел с Вселената. За голям късмет, Тя притежава Интелигентността да те разбере Very Happy  
kotarak777

Rara Avis : 32

ПисанеЗаглавие: :)))   Вто Фев 25, 2014 1:56 pm

за това и тук го слагам..поне има хора които да го оценятSmile)Благодаря тиSmile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Малко смях и истина в едно:)   

Малко смях и истина в едно:)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1