i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i

PortalИндексКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиВходРегистрирайте се
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски силвина белопойчева
Latest topics
Юли 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
КалендарКалендар

Share | 

КЛИПОВЕ ЗА ДЪЛБОК РАЗМИСЪЛ

Go down 
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Rara Avis : 639

ПисанеЗаглавие: КЛИПОВЕ ЗА ДЪЛБОК РАЗМИСЪЛ   Съб Май 04, 2013 5:13 pm

тАКа Де...кОйТо иска, Да сЕ вКлюЧВа с ИдеИ и КлиПоВе...Има над какво да се поразмътят малко заспалите мозъците, мисля си аз scratch Smile

Светът иска лицемерие...тогава не съм съгласна със света! Можеш да си позволиш лукса да казваш Истината, само ако притежаваш Силата да останеш сам. И тогава настъпва най-голямото Чудо...Ставаш приятел с Вселената. За голям късмет, Тя притежава Интелигентността да те разбере Very Happy  
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

ПисанеЗаглавие: Re: КЛИПОВЕ ЗА ДЪЛБОК РАЗМИСЪЛ   Вто Май 07, 2013 12:15 pm

Toва е пример какво получаваш, когато не цениш това, което имаш, а вечно гониш Михаля Laughing

Светът иска лицемерие...тогава не съм съгласна със света! Можеш да си позволиш лукса да казваш Истината, само ако притежаваш Силата да останеш сам. И тогава настъпва най-голямото Чудо...Ставаш приятел с Вселената. За голям късмет, Тя притежава Интелигентността да те разбере Very Happy  
Aia¸.•*✿

ПисанеЗаглавие: Re: КЛИПОВЕ ЗА ДЪЛБОК РАЗМИСЪЛ   Съб Авг 03, 2013 9:32 am

Този клип ме наведе на не едно, а на  цели седем размишления...

Първо: Човек никога не показва най-дълбоката си същност...
Второ: Най-дълбоката същност е твърде различна от най-външната...
Трето: Истинските таланти много често сами се подценяват...
Четвърто: Когато човек обича нещо и го прави със сърце, той няма нужда от ничия подкрепа, специални занимания, уроци и прочие, защото нещата които се правят със сърце, са вече Благословени Свише и се помага ОтГоре...
Пето: Под стряскащата и абсурдна външност, много по-често се крие нежна и добра душа...
Шесто: Когато покажеш Душата си, тогава и само тогава докосваш друга Душа...Показването на Душата е упълномощаване на Единение с Цялото.
Седмо: НИКОГА НЕ ЗНАЕШ КОЙ СТОИ ПРЕД ТЕБ...По-добре да оставиш винаги едното на ум нащрек и никога да не бързаш да се надсмиваш...Бог обича да ни припомня кои са истинските неща, понякога с изненадващи прийоми. Това е едно от нещата, които много Му харесвамSmile

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: КЛИПОВЕ ЗА ДЪЛБОК РАЗМИСЪЛ   

КЛИПОВЕ ЗА ДЪЛБОК РАЗМИСЪЛ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1